"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Hindistan’a Özel LG’den X Cam

Sedat | 27 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG tarafından orta segmente yönelik geliştirilen yeni telefon modeli LG X Cam olurken, yeni model Hindistan’da satışa çıktı.

LG son dönmelerde amiral gemilerinin yanı sıra yan modelleriyle de kullanıcılara ulaşmaya çalışırken, marka Hİndistan’da yeni telefon modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde yapılan tanıtım ile birlikte LG X Cam  resmiyet kazanırken, tanıtım sonrasında cihaz ülkede satışa çıkarıldı.

Çift kamera sisteminin kullanıldığı LG X Cam, oldukça önemli özelliklere sahip olurken, cihazda 13 MP çift arka kamera bulunuyor. Cihazda kullanılan ön kamera 5 MP olurken, geniş çekim açısı ve özel lensleri ile birlikte cihazdaki kameralar oldukça üst düzeyde. Bu bakımdan özellikle telefon ile fotoğraf çekmek isteyen kişiler için piyasadaki en önemli modellerden bir tanesi de LG X Cam  olacak. Şu anda sadece Hindistan’da satışa çıkan modelin önümüzdeki günlerde diğer pazarlara da giriş yapması bekleniyor. Bu bakımdan telefonunun Türkiye pazarında da yer alması sürpriz olmaz.

LG X Cam Özellikleri Neler?

LG X Cam için yapılan tanıtımlarda telefonda yer alacak özellikler şöyle;

5.2 inç 1080p ekran

Mediatek MT6753 işlemci

2GB RAM

16 GB depolama

2520mAh batarya

Telefonun satış fiyatı 299 Dolar olarak belirlenirken, kullanıcılar cihazı şu anda satın alabilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi