"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

HP’den Stream 14

Sedat | 11 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Bilgisayar sektörünün en güçlü markalarından olan HP yeni bir modelinin daha tanıtımını gerçekleştirdi

HP tarafından gerçekleştirilen yeni tanıtımda yeni bilgisayar modelinin adının Stream 14 olduğu açıklanırken yüksek performans sunan bilgisayar modelinde ince bir tasarım, uygun fiyat ve yüksek performans tercih edilmiş durumda.

13 inçlik bir ekrana sahip olan bilgisayar modelinde kullanıcıların pek çok ihtiyacı göz önünde bulundurulmuş durumda. Bu bakımdan kullanıcılar yüksek performansı ile ince bir tasarıma buluşturan bu bilgisayar modeli sayesinde piyasadaki pek çok oyunu oynayabilecek ya da yüksek performans gerektiren iş uygulamalarını kullanabilecek.

Stream 14 Özellikleri Neler?

HP tarafından tanıtımı yapılan modelde Intel Celeron N3060 işlemci tercih edilmiş durumda. İşlemcinin desteklendiği bellek 4 GB olurken aynı zamanda 32 GB dahili hafızalı bir depolama alanına da sahip olan bilgisayar farklı özelliklerini uygun fiyatıyla birlikte özellikle pratik bir kullanım elde etmek isteyen kullanıcılara yönelik oldukça ideal durumda. Kablosuz kullanım imkanı sayesinde kullanıcıların internet bağlantısını da alabileceği bilgisayarda tam şarj olmuş bir batarya ile 10 saat 45 dakikaya varan kullanım elde edebilmek mümkün.

 

7 Eylül tarihinde yurt dışında piyasaya sunulacak olan bilgisayar modelinin 219 dolarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı belirtilirken modelin Türkiye'de piyasaya sunulup sunulmayacağı ile ilgili detaylar henüz netleşmiş değil. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi