"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

HP’den Yeni Masaüstü Modeller Geldi

Sedat | 3 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

HP tarafından tanıtımı yapılan HP Pavilion Wave ve HP Elite Slice PC, bilgisayar alanında HP’ye yeni bir güç katacak.

Bilgisayar denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi HP olurken, marka tarafından yeni modellerin tanıtımı gerçekleştirildi. HP Pavilion Wave ve HP Elite Slice PC tanıtılan iki yeni model olurken, iki farklı model ile giriş yapan HP, daha pratik ve kolay bir kullanım sunuyor.

Masaüstünde Devrim!

HP Pavilion Wave ve HP Elite Slice PC ile birlikte masaüstünde farklı bir kullanım sağlayacak olan HP, hem daha güçlü hem de pratik bir kullanıma sahip olan modelleri ile sektörde ilgi çekecek. Güçlü donanımlara sahip olunmasına karşın bilgisayarların ağırlığı ve boyutları oldukça ergonomik olurken, küçük alanlarda dahi bilgisayarlar yer sorunu olmadan kullanılabilecek.

HP Pavilion Wave Ses Canavarı!

HP Pavilion Wave modeli ile ilgili yapılan tanıtımlarda, cihazın daha çok ses kalitesine önem veren kişilere yönelik olduğu belirtilirken, evde oyun ya da sinema keyfini yaşamak isteyen kişiler için cihaz ideal durumda.

HP Elite Slice PC İş Makinesi!

HP Elite Slice PC ise daha çok sektörel. İş için uygun bir çözüm arayan kişiler için ideal olan Elite Slice, kablosuz mimarisi ile dikkat çekiyor. Böylece kablo karmaşası yaratmadan kabalık ofis ortamlarında dahi Elite Slice ile pratik bir kullanım sağlamak mümkün.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi