"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

HTC 10 ABD’de Satışa Sunuldu

Sedat | 20 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

HTC’nin en önemli modellerinden birisi olan HTC 10 Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa çıkarıldı.

HTC’nin büyük umutlar bağladığı fakat bugüne kadar iyi bir sonuç alamadığı HTC Amerika Birleşik Devletleri pazarına girdi. Kullanıcıların üstelik resmi internet sitesi üzerinden yapacağı alışverişlerde 100 dolarlık bir indirimin de sunulacağı belirtildi. Amerika'da sadece iki renk seçeneği bulunan telefonun kamelya kırmızısı ve topaz altın seçeneklerinin değerlendirebilmesi mümkün olacak.

Telefonun pazardaki satış fiyatı 599 olarak dolar olarak belirlenirken kullanıcılar bu telefonu alırken aynı zamanda önemli promosyonlara da sahip olacak. Yapılan açıklamalarda telefonu satın alan kullanıcılara JBL Reflect Aware C gürültü bastırma özellikli USB-C kulaklıklarında da yüzde 50 indirim yapılacağı belirtildi. Bu bakımdan telefonu satın almak isteyen ve müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için de oldukça önemli bir seçenek sunulmuş durumda.

Ön sipariş dönemi başlayan telefonun kullanıcılar tarafından ilgi görmesi eklenirken Amerika'da yakalanacak yüksek satış oranları markaya da önemli bir ivme kazandıracak. Fakat bugüne kadar satışa çıkan tüm pazarlardan istenen sonuçların alınamaması Amerika Birleşik Devletleri'nde de başarıya ulaşmasını oldukça zorlaştırıyor. Özellikle Eylül ayı itibariyle pek çok markanın yeni telefon ve amiral gemileriyle piyasaya girecek olması bu konuda HTC’nin İşine çok daha zor bir hale getiriyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi