"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

HTC 10 Almak İçin 5 Neden!

Sedat | 20 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

HTC 10 modelinin neden ilgi gördüğü ve neden alınması gerektiği ile ilgili hazırladığımız rehber ile yeni telefonunuz için HTC 10’da karar kılabilirsiniz.

HTC 10, HTC’nin piyasaya sunduğu son amiral gemisi olurken, telefonda yer alan pek çok önemli özellik, piyasada HTC 10’nun tercih edilmesini sağlıyor. Telefon HTC tarafından bugüne kadar çıkartılan en başarılı modellerden birisi olurken, bu telefon modeli ile ilgili 5 önemli etken, kullanıcıların HTC 10’da karar kılmasını sağlıyor.  

Ses Performansı

Müzik dinlemek, video izlemek ya da film seyretmek isteyen kişiler için HTC 10 tam anlamıyla ses canavarı. BoomSound hoparlörleri ile birlikte kaliteli ve aynı zamanda yüksek ses çıkışı almak mümkün.

Tasarım

HTC 10 için tasarım da oldukça başarılı ve pek çok modelin önüne geçmesini sağlıyor. Kıvrımları, elde kavrayış ve tutuş için yapılan küçük detaylar, telefonu ön plana çıkarıyor.  

Kamera

HTC 10 kamerasıyla da fark yaratıyor. Kameranın OIS desteği alması, bu konuda başarılı performansın sunulmasını sağlıyor.

Performans

HTC 10 ile birlikte gelen işlemci SnapDragon 820. 4 GB RAM ile desteklenen HTC 10 bu bakımdan oldukça iyi bir performans sunuyor.  

Dördüncü maddemiz performans. Snapdragon 820 ile gelen HTC 10, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu gücü bu işlemciden alıyor. Ayrıca işlemciyle beraber 4 GB RAM kapasitesi de şu an için oldukça yeterli. Eğer fazla oyun oynayan ve yüksek performans isteyen bir kullanıcı iseniz, HTC 10 bünyesindeki donanım bileşenleriyle iyi bir tercih olacaktır.

Ara Yüz!

HTC 10 ile birlikte farklı bir ara yüz tercih edilirken, bu ara yüz ile birlikte Android kullanımı çok daha kolay. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi