"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

HTC Bolt Ne Zaman Gelecek?

Sedat | 16 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

HTC tarafından piyasaya sunulacak yeni bir model HTC Bolt olarak adlandırılırken, yeni model hakkında önemli bilgiler geldi.

Son dönemlerin zor bir süreçten geçen markası olan HTC, yeni modeli ile mevcut şartları değiştirmeye çalışacak. Konuyla ilgili bugüne kadar kapsamlı bilgiler gelmese de Twitter’da Evan Blass tarafından yapılan paylaşımlar ile birlikte önemli veriler sağlandı.

Ekim’de Geliyor!

HTC Bolt için Evan Blass tarafından yapılan açıklamalarda cihazın Ekim ayı itibari ile piyasada olacağı belirtildi. Bu bakımdan önümüzdeki ay HTC tarafından HTC Bolt için tanıtım yapılabilir.  Modele Bolt adının verilmesi akıllara her ne kadar HTC Thunderbolt modelini getirmiş olsa da iki model arasında herhangi bir yakınlık bulunmuyor.

Satışa Da Çıkacak!

Blass tarafından yapılan açıklamalarda aynı zamanda cihazın Ekim ayı itibari ile satışa da çıkacağı belirtildi. Bu bakımdan tanıtım tarihi Ekim’in ilk günleri itibari ile yapılabilir. 

Bilgiler Kısıtlı!

HTC Bolt modeli hakkında detaylı bilgiler alınamazken, şu anda sadece Ekim ayında piyasaya sunulacağı belirtiliyor. Cihazın teknik özellikleri, renkleri ya da fiyat bilgileri için şu anda bilinmiyor. Bu bakımdan HTC Bolt için pek çok soru işareti bulunuyor. Fakat önümüzdeki günlerde HTC Bolt için önemli bir sızdırmanın da yapılması bekleniyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi