"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huami’den Yeni Akıllı Saat

Sedat | 25 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Çin’de yaptığı üretimler ile dünya pazarına açılmaya çalışan Huami, 30 Ağustos tarihi için tanıtım etkinliğini duyurdu.

Huami tarafından 30 Ağustos’ta yapılması planlanan tanıtım gününde, markanın yeni akıllı saati görücüye çıkacak. Huami’nin üst düzeyde katılım göstereceği tanıtım etkinliğinde yeni akıllı saatin detayları paylaşılacak.

Giyilebilir Teknolojiye Huami Dahil Oluyor

Huami yapacağı bu tanıtım ile birlikte giyilebilir teknoloji alanına da giriş yapmış olacak. Bugüne kadar sektörde pek çok farklı marka tarafından ürün sürülürken, Huami de bu markalar arasında katılacak ve yeni akıllı saati ile birlikte sektörde rekabete başlayacak.

Huami tarafından tanıtımı yapılacak saat ile ilgili bazı detaylar şimdiden sızdırılırken, akıllı saat sektöründe ilk modeli ile yer alacak Huami bu konuda beklentileri yüksek tutuyor.

Xiaomi Ve Huami Ortaklığı Başladı

Yeni akıllı saatte Huami ile birlikte Xiaomi’nin ortak bir çalışması olduğu ifade edilirken, bu bakımdan yeni akıllı saatte Huami kadar Xiaomi imzası da bulunuyor.

ABD’de Satılacak

Huami tanıtımı sonrasında akıllı saat aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nde de satışa çıkacak. Bu bakımdan Huami ABD pazarında da boy göstermeye başlayacak. Cihazın 150 Dolar gibi bir etiket fiyatı ile satılması beklenirken, Eylül ayı itibari ile pek çok marka yeni tanıtımlar ile birlikte piyasaya giriş yapacak. Bu bakımdan giyilebilir teknoloji alanında da rekabetin yaşanması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi