"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei Honor 5 Play Geldi

Sedat | 1 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei yeni amiral gemisini tanıtırken, bir yandan da Huawei Honor 5 Play modelini piyasaya sudu.

Huawei Honor 5 Play bugün Huawei Honor Note 8 ile birlikte tanıtılan modellerden birisi oldu. Her ne kadar tanıtımlarda gölgelenmiş olsa da Huawei Honor 5 Play de oldukça üstün özelliklere sahip durumda. Marka tarafından 2014 yılında yapılan Huawei Honor 4 tanıtımı ardından serinin devamı niteliğinde olan yeni model, bu sayede Huawei’nin piyasadaki önemli kozlarından birisi olacak.

Huawei Honor 5 Play Özellikleri Neler?

5 inç 720p destekleyen ekranı, 8 MP arka kamera ile2 MP ön kamerası, 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı ve 2,200 mAh bataryası ile orta seviyede bir telefon olarak lanse edilen Huawei Honor 5 Play, MediaTek MT6735 ile performans sunacak.

4G Desteği Var!

4G desteği de sunan telefon modeli, böylece yeni bağlantı türünün de kullanmasını sağlayacak. Aynı zamanda çift sim kartı kullanıma da imkân sağlaması, bu konuda ihtiyacı olan kişilerin yardıma koşacak. Huawei Honor 5 Play ile birlikte Huawei yine kendi bünyesinde oluşturulan EMUI ara yüzünü tercih etmiş durumda. Çin’de satışa çıkacak modelin altın, siyah ve beyaz renk seçenekleri olacak. 599 CNY üzerinden satılacak cihazın,250 ile 300 TL arasındaki bir bedele sahip olması bekleniyor.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi