"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei Honor 8 İle Ortadoğu'da Çıkarma Yapacak

Sedat | 19 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei Honor 8 modelinin önümüzdeki dönemlerde Ortadoğu pazarına açılacağı ve bu konuda markanın son hazırlıkları yapmaya başladığı belirtildi.

Dünya genelinde mobil cihazlarıyla oldukça ilgi görmeye başlayan ve bu bakımdan istatistikleri günden güne artıran Huawei, Ortadoğu'ya yönelik önemli bir hamle yapacak. Yapılan açıklamalarda Huawei tarafından üretimi gerçekleştirilen ve oldukça yüksek özelliklere sahip olan Huawei Honor 8’in Ortadoğu'da satışa çıkacağı belirtilirken bu hamleyle birlikte Huawei Ortadoğu'da de daha fazla söz sahibi olmaya çalışacak.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Amerika Birleşik Devletleri'nde de ön siparişe çıkartılan telefon modeli kullanıcılardan ilgi görürken Eylül ayı itibariyle tüm bölgelerde telefonun dağıtımlarına başlanacak. Pek çok Avrupa bölgesinde özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde telefonun ilgi görmesi beklenirken, Ortadoğu pazarına da girilecek olması telefonun çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacak. Telefon pek çok kişinin ilgisini çekerken telefonda yer alan en önemli özellikler şöyle;

 5.2 inç dokunmatik ekran

HiSilikon Kirin 950 yonga seti

4 GB RAM

32 GB depolama alanı

12 MP çift arka kamera

8 MP ön kamera

Google Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi

3.000mAh batarya 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi