"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei P10'un Tanıtım Tarihi Ne Zaman?

Sedat | 17 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei'nin 2017 yılı içerisindeki son amiral gemisi Huawei P10 ne zaman tanıtılacak? İşte Huawei P10'nun tanıtım tarihi!

Huawei'nin Saharan Africa pazarlama müdürü Hawa Hyath, Cape Town'da düzenlenen AfricaCom 2016'da yapılan röportajda, gazetecilere Huawei P10'un gelecek sene başlatılacağını doğruladı. Böylelikle yüksek ihtimal 2017 yılının ikinci çeyreğinde gelebilir. 

Açıklama düşünülürse firmanın, gelecek sene 2 Şubat tarihinde Güney Afrika'ya Huawei Nova'yı ve aynı zamanda yeni tanıtılan Huawei Mate 9'u getirecek. Şirket ayrıca, Güney Afrika pazarında, 2017 yılının ilk çeyreğinde 'Mart ayında mağazada ürün satışı yapmak' istediğini açıkladı.

Huawei pazarlama müdürü yaptığı açıklamada; "Birincil olarak Huawei Nova modelini getirerek daha sonra da Mate 9’a konsantre olacağız. Bunlardan sonra da temel odak P10 olacak." dedi. Huawei P9 geçtiğimiz Nisan ayında açıklanmıştı ve muhtemelen Huawei P10’da yılın ikinci çeyreğine denk gelecek 2017’nin Nisan ayında tanıtılması bekleniyor.Huawei P10’da, muhtemelen Huawei Mate 9’da kullanılan Kirin 960 yonga seti kullanılacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi