"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei P40, Google servisleriyle gelmeyebilir!

Sedat | 18 Aralık 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei P40 serisi 2020 yılının Mart ayının sonunda piyasaya sürülecek.

Huawei P40 etkinliği Paris'te düzenlenecek ve Mart ayının sonunda yapılacak olduğunu biliyoruz. Richard Yu bu etkinliğin kesin tarihini paylaşmadı. Bay Yu, şirketin Çin'deki merkezindeki Frandroid ile yaptığı röportaj sırasında bilgileri doğruladı.

Huawei'nin P serisi amiral gemisinin son iki neslinin Mart ilanlarını vermesi koşuluyla Huawei P40'ın Mart 2020'de duyurulması muhtemel görünüyordu . Ve şimdi, Huawei'nin tüketici bölümü CEO'su Richard Yu, etkinliğin Mart ayı sonlarında Paris'te bir etkinlikte duyurulacağını söyledi. 

Her ne kadar kesin bir tarih vermemiş ola da Huawei P40'ın “hiç görülmemiş” bir tasarıma sahip olacağını ve bunun sadece seri için yeni bir görünüm olmayacağını, aynı zamanda farklı olacağını öne sürdü.

HarmonyOS destekli gelmesi beklenen telefonun Huawei Mobil Servisleri ile gelmesinin muhtemel bir olay olduğunu biliyoruz. ABD ve Çin arasında yaşanan ticaret anlaşması gerçekleşirse P40 serisi Google servislerine kavuşabilir. Aksi bir durumda Huawei kendi servisiyle piyasada yer alacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi