"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei P9 Lite'ın Fiyatı ve Özellikleri!

Sedat | 20 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei P9 Lite'ın ülkemizdeki fiyatı ve özellikleri hakkında merak ettiğiniz herşey haberimizde...

Huawei son amiral gemisi akıllı telefonu P9'un arkasından yeni tasarımı, üstün kamera performansına sahip olan işlevsel özellikleri ile P serisinin son üyesi olmaya aday olan Huawei P9 Lite ülkemizde satışa sunuluyor. Huawei yeni P serisinde kullanıcılarını etkilemek için teknolojiyi ön planda tutan üst düzey özellikleri ile başka işlemleri tamamlayan Huawei P9 Lite dikkat çekici kamerası, üstün ses kalitesinin yanı sıra ince tasarımı ile oldukça şık duruyor.

Huawei P serisinde değişmeyen unsurlar haline gelen minimlist tasarım çizgisi P9 Lİte modelinde de hissediliyor. Telefonun ince gövde yapısı daha detay kazanacak renkler ise pürüsüz yüzey dokusu ve kullanılan farklı materyaller ile beraber bir uyum içerisinde olacak. 

Huawei P9 Lite’ın 5,2 inç Full HD ekranı ile bütün görsel ihtiyaclarınızı karşılayacak ideal bir kullanım sunumakta. \%76,4 ekran-gövde oranı, minimal kasa boyutlarıyla oldukça hafif ve kompakt bir akıllı telefon olan P9 Lite, çekici tasarımı ve özellikleriyle kullanıcılarına en iyi mobil deneyimi yaşatmak için hazır olarak geliyor. Ülkenizde satışa sunulan Huawei P9 Lite'ın 1500 TL - 1800 TL ile raflardaki yerini alması bekleniyor.
 

 

 

 

Siz Huawei P9 Lite'ın fiyatını nasıl buldunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi