"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei P9’a İki Renk Daha Geldi

Sedat | 2 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

IFA 2016’da yer alan Huawei, yeni bir duyuru yaparak Huawei P9 modeli hakkında önemli bir gelişmeyi duyurdu.

Huawei P9 ile birlikte önemli başarılara imza atan Huawei, yeni modeline renk güncellemesi yaptı. Huawei P9 için yapılan açıklamalarda markanın iki yeni renk seçeneğini daha telefon modeline eklediği belirtilirken, kırmızı ve mavi olmak üzere iki renk daha kullanıcılara sunulmuş oldu.

Renk Seçeneği Arttı!

Huawei P9 eklenen yeni kırmızı ve mavi ile renkler ile birlikte seçenekleri daha artırdı. Kırmızı ve mavi olarak renkler adlandırılsa da oldukça farklı bir karışım olarak oluşturulan iki renk, Huawei P9’u çok daha havalı göstermeye yetiyor. Akıllı telefonun ilk tanıtımlarında kırmızı ve mavi yer almazken, altın rengi, roze altın, gümüş, beyaz ve gri renk seçenekleri ile cihaz satışa çıkmıştı.

Huawei P9 için yapılan bu açıklamalar telefonda farklı özelikler getirmezken, renk seçenekleri ile daha farklı bir telefona sahip olmak isteyen kişilere seçenek sunulmuş durumda.

Yenilikler Gelir Mi?

Huawei P9 için yapılan son açıklama dahi sürpriz olarak değerlendirilirken, bundan sonraki süreç içerisinde telefon modeli için bir yenilik beklenmiyor. Bu bakımdan yeni versiyonuna kadar Huawei P9 mevcut özellikleri ile satışa olacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi