"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei’den IFA 2016 Çıkarması

Sedat | 23 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei, IFA 2016 etkinliğinde yeni cihazları ile boy gösterecek.


Son dönemlerin en önemli üreticileri arasında yer alan Huawei 2016 yılı içerisinde yapılacak IFA etkinliği için geri sayıma geçti. Etkinlikte yeni cihazları ile birlikte boy göstermeye hazırlanan Huawei böylece pek çok yeni cihazını piyasaya sunma imkanı elde edecek.

Marka tarafından yapılan açıklamalarda Berlin'de gerçekleştirilecek olan etkinliğe katılım gösterileceği ve yeni cihazların bu etkinlikte ilk defa görücüye çıkarıolacağı belirtilirken yapılan bu açıklamalar ile birlikte Huawei kullanıcılarında da heyecan yaratılmış durumda. Marka tarafından telefon modellerinin yanı sıra akıllı saat, tablet ve sanal gerçeklik gözlüğü gibi farklı cihazların tanıtılması beklendiğinden dolayı şimdiden bu konuda heyecanlı bir bekleyiş başlamış durumda.

Kullanıcılar teknoloji alanında Huawei’den yana tercih yaparken Huawei şu anda yaptığı atılım ile birlikte dünyanın en iyi üçüncü üreticisi olmayı başarmış durumda. Bu bakımdan her gün artan kullanıcı sayısı ile birlikte daha da güçlenen Huawei’nin etkinlikte ilgi görmesi bekleniyor. Marka tarafından yapılan açıklamaların ardından etkinlikte hangi cihazların tanıtılacağı ile ilgili çeşitli bilgiler gündeme gelmeye başlarken bugüne kadar henüz sonuca ulaşılabilmiş değil. Fakat yeni modelleri ile kullanıcıları karşılaması beklenen markanın oldukça önemli üretimleri ve modelleri piyasaya sunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu açıdan önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan etkinlik pek çok açıdan ilke sahne olabilir.

 

Tanıtım 1 Eylül tarihinde yerel saat ile 16:30'da Veledrom gerçekleşecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi