"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei'den WiFi çözümü!

Sedat | 6 Eylül 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei yeni ürünlerini IFA'da tanıttı. Bunlardan bir tanesi, üreticinin 2019'da Finlandiya pazarına girme sözü verdiği yeni nesil yönlendirici Huawei WiFi Q2 Pro.

Huawei, evde WiFi kapsamını iyileştirmek için yeni çözümün buldu. Kirin 990 işlemcisinin baskın olduğu konferansta Çinli üretici aynı zamandaiki yeni ürün duyurmak için zaman buldu. Biri FreeBuds 3 kulaklık ve ikincisi de Huawei WiFi Q2 Pro idi.

Bir süredir yeni nesil ev sistemleriyle ilgilenen Huawei, Almanya'nın Berlin şehrindeki IFA 2019 kapsamında tanıtımlarına devam ediyor. Bunun beraberinde çift bantlı otomatik seçim kesintisiz dolaşım ve otomatik kanal optimizasyonunun birleşimini Q2 Pro kullanıcılarını evdeki her köşede deneyimletmek istiyor. WiFi deneyiminin daha iyi bir deneyim sunduğu bu dönemlerde Huawei’nin Gigahome 5630 gigabit PLC modem yongası ile donatılmış ve yenilikçi PLC Turbo teknolojisine sahip olması göz dolduruyor. Düşük gecikme süresinin yanısıra PLC ağları için parazit önleyici müdahaleyi büyük ölçüde geliştirerek 200 Mbps geniş bant ve daha hızlı fiber optik geniş bant gibi  teknolojilerini benimsiyor.

Kolay bir deneyim sunan cihaz tak çalıştır mantığıyla çalışıyor. Router yapılandırılmış cihaz için 15' kadar ek bağlantıya izin veriyor olup özellikle dubleks evler ve büyük evlerde yerin tam hızlı bir internet bağlantısına imkan sağlamış oluyor. Aynı zamanda Huawei WiFi Q2 Pro kullanıcının gizliliğini ve ağ güvenliğini daha da artırmak için yeni nesil IPv6 ağ iletişim protokolünü de destekliyor. HUAWEI WiFi Q2 Pro, IFA 2019'da resmen ilan edildi: bu, ev ağları için uygun fiyata yeni bir çözüm kaynağı oldu. 

Peki siz Huawei WiFi Q2 Pro'nun iyi bir deneyim sunacağını düşünüyor musunuz? 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi