"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei'nin Yeni Amiral Gemisi Geliyor

Sedat | 28 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei tarafından piyasaya yeni bir amiral gemisinin sunulması beklenirken, yeni amiral gemisi ile ilgili detaylı bilgiler de gelmeye başladı.

Huawei en iyi üçüncü üretici olmayı başarırken, marka tarafından çok iyi modeller piyasaya sunulmuştu. Özellikle markanın amiral gemilerine piyasada ilgi oldukça fazla. Gösterilen bu ilgi sayesinde istatistklerin sürekli artığı Huawei, yeni modellerinde daha yüksek hedefler belirlemeye başladı. Özelilkle yeni amiral gemisi ile iddialı bir şekilde giriş yapması beklenen Huawei, Huawei P9 ile piyasayı sallamıştı. Markanın yeni amiral gemisinin ise P10 olması bekleniyor.

Konuyla ilgili yapılan ilk tahminlerde özellilkleerin Huawei P9’dan daha üstün olacağı belirtildi. Bu doğrultuda Huawei P9’da yer alan; 5.2 inç ve 1920x1080 piksel Full HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran, 4 GB RAM 32 GB depolama alanı, microSD kart desteği, HiSilicon Kiirn 955 işlemci, ARM Mali-T880 MP4 GPU ve Google Android 6.0.1 Marshmallow mobil işletim sisteminden daha üstün özelliklere sahip bir Huawei P10 modeli gelecek.

Yeni cihazda çift kameranın kullanılmasına kesin gözüyle bakılırken, telefonda yer alacak en önemli fark parmak izi tarayıcısında olacak. Telefonda yer alacak bu özellik, home tuşunda yer alacak ve böylece daha pratik bir kullanım elde edilecek.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi