"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Huawei'nin Yeni Telefon Modelleri Geliyor!

Sedat | 13 Mart 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei, 27 Mart 2018'de en son amiral gemisi akıllı telefon serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte ürünle ilgili spelükasyonlar da arttı.

Huawei P20, P20 Pro ve P20 Lite ile ilgili çok fazla dedikodunun ve sızıntı zaten var. Ortaya çıkan yeni rapora göre yeni renk seçenekleri de ortaya çıkmış bulunuyor. Ek olarak bir başka sızıntının, P20 Lite serisindeki üç akıllı telefondan biri için fiyatlandırma ayrıntılarını belirttiği bildirildi.

En son sızıntı, popüler tipster Roland Quandt'tan WinFuture ile geliyor. Raporda, tüm üç Huawei P20 cep telefonunun ekran görüntüleri sergileniyor ve görüntüler akıllı telefonların tüm renk çeşitlerini veriyor. Resimlere göre, Huawei P20 Pro Siyah, Mavi ve "Alacakaranlık" (Mor) renk seçeneklerine sahipken, Huawei P20 Siyah, Mavi ve Pembe-Altın renk seçenekleri ve Siyah P20 Lite modellerinde mevcut olacak. Mavi ve pembe. Sızan görüntülere göre, P20 ve P20 Pro arkada mat-metalik bir görüntü sergiliyor gibi görünüyor, P20 Lite Huawei'nin yansıtıcı camı ile geri geliyor gibi görünüyor. 

Bu arada rapor ayrıca, P20 Pro'nun 4000mAh daha büyük bir pili elde ederken, Huawei P20'nin 3400mAh pil alacağını iddia ediyor. Ayrıca P20'nin artık bir microSD yuvası sunamayacağını da ekledi.

Peki siz Huawei'nin telefonları için ne düşünüyorsunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi