"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Hyper X İle Anlaşan "O" Efsane Kim?

Sedat | 1 Aralık 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

eSpor dünyasının unutulmaz isimlerinden olan Street Fighter'ın hangi efsanesi Hyper X ile anlaştı? Anlaşma ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

2004 yılında gerçekleştirilen etkinlikte Evolution Championship Series turnuvasında Justin ile Daigo arasındaki nefeslerin tutulduğu Street Fighter kapışması akıllara kazınmıştı. Tam anlamıyla Street Fighter'ın efsane olan yegane ismi Daigo, zaman zaman pek çok isimle karşı karşıya geldi. E-spor alanında son olarak Mad Catz firmasıyla el sıkışmıtşı. The Beast olarak bilinen firma şimdi de HyperX ile bir anlaşma yoluna doğru gitti. 

Önümüzdeki hafta gerçekleşmesi beklenen etkinlik kapsamında Capcom Cup 2016 Street Fighter V Dünya Şampiyonası’nda HyperX kulaklarıyla yarışacak olup en iyiler seçilecek. Yapılan anlaşma sonrasında Daigo "The Beast" Umehara konuşmasında “Antrenmanlarımda veya turnuva maçlarımda üst düzey performans sergileyebilmem için en üst kalitede ses kalitesine ihtiyacım var. HyperX oyuncu kulaklıkları, şimdiye kadar kullandığım en rahat kulaklık ve uygun fiyatlarına karşın sunduğu birinci sınıf ses kalitesiyle de övgüyü hakediyor” diyor ve ekliyor, “HyperX'in bir parçası olmaktan ve onlarla bir arada çalışmaktan dolayı heyecan duyuyorum” sözlerine yer verdi. 

Street Fighter kapışması en son 2004 yılında gerçekleşmişti. Dilerseniz aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Eski bir video olduğu için kalitesi düşük ancak Street Fighter efsanesine bir nevze de olsa konuk oluyoruz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi