"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Hyundai’den Tucson İçin Özel Temmuz Kampanyası

Sedat | 12 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Hyundai tarafından Tucson için özel bir kampanya başlatıldı

Hyundai tarafından yapılan resmi açıklamalarda 2016 yılının Temmuz ayına özel bir kampanyanın başladığı ve Tucson modellerinin çok daha cazip fiyatlar ile alınabileceği belirtildi.

Türkiye'de en çok tercih edilen otomobil markaları sıralamasının üstlerinde yer alan Hyundai yaza yönelik yaptığı kampanyalar ile birlikte ilgi görüyor. Tucson modeli İçin kampanya yapan marka 50.000 TL / 20 ay kredi seçeneği sunuyor. Sunulan kredi seçenğinde üstelik faiz oranı 0,99.

Hyundai tarafından yapılan açıklamalarda bu kampanyanın Temmuz ayı içerisinde geçerli olacağı belirtilirken satış merkezlerinde bu imkandan yararlanmak mümkün olduğu açıklandı. Kampanya dahilinde aracın en düşük fiyatı 80 bin 400 Türk lirası olurken bu bakımdan aracın fiyatının yarısından fazlası kredi ile sağlanabilecek.

Hyundai tarafından üretilen ve en önemli SUV modelleri arasında gösterilen Tucson oldukça Üstün özelliklere sahip ve aynı zamanda turbo benzin motoru ile kişilerin 4x2 önden çekiş versiyonuyla kişilerin rahat yolculuk yapmasını sağlıyor. Üstelik marka tarafından 7 yıl garanti verilen aracın kilometre garantisi 80 bin ile sınırlı.

Teknoloji ile donatılan araç güvenli bir yolculuk sağlarken aynı zamanda farklı şanzıman seçenekleri de bulunuyor.  İsteyen kişiler 7 ileri DCT şanzımanı da tercih edilebiliyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi