"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Hyundai’nin Yeni i30'u Görücüye Çıktı

Sedat | 13 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Hyundai tarafından geçtiğimiz yıllarda başlatılan yeni i serisi büyük bir ilgi görürken, son olarak yapılan açıklamalarda yeni i30 tanıtıldı.

Hyundai tarafından orta sınıfa yönelik geliştirilen yeni araç modellerinde oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşılması markanın bu alandaki elini güçlendirdi. Yapılan son açıklamalarda yeni hatchback modeli i30'un piyasaya sürüleceği belirtilirken aracın piyasaya çıkış tarihi olarak 7 Eylül işaret edildi. Üstelik açıklamalarda araca ait ilk görüntüler ve videolar da paylaşılırken şimdiden araç için piyasada yüksek bir beklenti de oluşturulmuş durumda.

3 Farklı Versiyonda Geliyor

Aracın üç farklı versiyon ile piyasada yer alacağı belirtilirken daha önceki modellerde olduğu gibi 3 kapılı hatback, 5 kapılı hatchback ve uzun station wagon modeli ile yeni i30 kullanıcılara sunulacak. Yapılan tanıtımlarda araçların özellikler ile ilgili herhangi bir bilgi verilmezken, bugüne kadar marka tarafından herhangi bir açıklama yapılmadığı için şu anda i30 özellikleri tam bir soru işareti. Buna karşın yayınlanan videoda aracın tasarımı ile ilgili bilgi almak mümkün.

7 Eylül tarihinde piyasaya sunulacak yeni i30 konseptinin resmi tanıtımı ise şöyle;

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi