"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Instagram, Yeni Özelliğini Kullanıcıların Beğenisine Sundu!

Sedat | 7 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram, bundan sonra Hikayelerinize fotoğraf veya video kullanarak cevap verebileceğiniz özelliği ekledi..

Instagram Hikayeleri, arkadaşlarınız ve ailenizin bir günün resim ve videolarını slayt gösterisi biçiminde yayınlamasının bir yoludur; böylece uygulama aracılığıyla size tam bir gün paylaşabilirler.

Resimler 24 saat çevrimiçi kalıyor sonrasında ise siliniyordu Instagram, bir fotoğraf veya video kullanarak arkadaşlarınızın ve ailenin yayınladığı Öykülere yanıt vermenizi sağlayacak yeni bir özellik eklediğini açıkladı.

Bir Hikayeye cevap vermek için yapmanız gereken tek şey, görüntüleme sürecinde yeni kamera düğmesine dokunmaktır. Orijinal öykünün boyutunu değiştirebilen ve etrafında dolaşabilen bir çıkartma alabilirsiniz.

Kendi Hikayelerinizden birine yanıt alırsanız, bunu gelen kutusunda göreceksiniz. Görüntülemek için üzerine dokunmanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarınıza bir cevap ekran görüntüsü çektiğinizde veya cevap ekran görüntüsünü gördüğünüzde bilebilirsiniz.

Bu yeni özellik, bugün Instagram'ın iOS sürümü (App Store'da mevcut) ve Google Play Store'da bulunan Android sürümüne yönelik olarak 10.28 ve üstü sürümler için kullanıma sunulmuştur.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi