"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Instagram Yeni Türk Dizisi Başlıyor

Sedat | 17 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Puma sponsorluğunda Türkiye’nin ilk Instagram dizisinin çekimleri başladı.

Diziler yıllardan beri televizyonlardan takip edilse de son dönemlerde internet dünyasına özel olarak pek çok dizi projesi de başladı. Bu konuda en iddialı yapımlardan birisi de önümüzdeki günlerde Instagram’da yer alacak. Puma tarafından desteklenen proje ile birlikte Türkiye’nin ilk Instagram dizisinin çekileceği açılanırken, çekimlerine başlanan dizi, 60 saniyelik bölümler ile Instagram üzerinden yayınlanmaya başlanacak.  

Genç oyuncuları ile dikkat çeken ve farklı bir formatta yayınlanacak olan dizi için şu anda çok fazla detay bilinmese de Instagram üzerinden yayınlanacak olan dizinin ilgi görmesi bekleniyor.

Çizgiyi Geç!

Çizgiyi Geç olarak adlandırılan yeni dizi için #çizgiyigeç etiketlerinin kullanılacağı öğrenilirken, dizi 10 bölümden oluşacak. Her bir bölüm 60 saniye olacağı için 10 dakikalık bir dizi çekilmiş olacak. Dizide Puma ürünlerinin öne çıkacağı öğrenilirken, 5 gencin hayat hikayesi anlatılacak.

Çizgiyi Geç Ne Zaman Yayınlanacak?

İlk bölümü 19 Eylül tarihinde yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yayınlanacak. Dizinin yeni bölümleri için yayınlama saati ise 19.00 olacak. Based Istanbul’un da katkısının olduğu projede, firmanın Instagram adresi kullanılacak ve bu adres üzerinden yeni bölümler yayınlanacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi