"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Instagram'a Yeni Özellik!

Sedat | 14 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Instagram iOS işletim sistemi için özel bir güncelleme yayınlanırken güncelleme ile birlikte yeni özellikler de kullanıcılara sunuldu.

Fotoğraf paylaşımı konusunda en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram'da yenilemeler ve geliştirmeler devam ediyor. Konuyla ilgili marka tarafından yapılan son açıklamalarda iOS işletim sistemine özel olarak güncellemenin yapıldığı açıklanırken bu güncellemeyle birlikte çok daha iyi bir performans sunan uygulama kullanmak mümkün olacak.

İletişime Geç Ekranı Geliyor!

Instagram'da artık kullanıcıların profil sayfası üzerinden direkt iletişime geçilebilmesi adına iletişime geç adı verilen bir butonun olacağı belirtilirken bu buton sayesinde kişiler birbirleri ile daha kolay bir şekilde iletişime geçebilecek.

İstatistikler Sunulacak

Yeni versiyonu birlikte kişilerin istatistikleri de alabilmesi mümkün olacak. Özellikle takipçilere yönelik yapılacak bu bilgilendirme ile birlikte kişilerin takipçilerinin yaş aralığı, cinsiyet bilgileri gibi pek çok farklı özelliği kullanıcılara istatistiki bir şekilde sunulacak. Böylece özellikle ticari hesaplarda müşteri analizi daha iyi bir şekilde yapılabilecek.

Instagram için yapılan güncellemeler tüm telefonlara aynı anda sunulmayacağı ve bu nedenle kademeli olarak kişileri yeni özelliklere kullanabileceği belirtildi. Bu bakımdan kişilerin güncelleme kontrolü yaparak güncelleme gelmesi halinde yeni özellikleri kullanması mümkün olacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi