"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Instagram'da İçeriklerinizi Taslak Olarak Kaydedebilirsiniz

Sedat | 21 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Instagram için yapılan son açıklamada yeni bir özellik duyuruldu. İşte Instagram ile ilgili son gelişmeler.

Sosyal ağlar arasında en popülerlerden birisi olan Instagram için yeni bir özellik daha geliştirildi. Yapılan geliştirmeler ile birlikte artık içeriklerin yayınlanmadan önce taslak olarak kaydedilebileceği belirtilirken, fotoğraflardan özel link paylaşımlarınıza kadar her türlü içeriği taslak olarak kaydetmek mümkün.

Instagram için yapılan bu hamle sonrasında kişilerin taslak olarak kaydetme özelliğinden yararlanabilmesi adına ek bir işlem ya da yükleme yapmasına gerek olmadığı belirtilirken, kişilerin sadece güncellemeyi alması yeterli olacak. Bu bakımdan yeni özelliğin kullanıma sunulduğu güncellemenin alınması ile birlikte taslak olarak kaydetme işlemleri kolay bir şekilde yapılabilecek. Ayrıca kişilerin taslak olarak kaydetme noktasında açıklama, konum ekleme gibi işlemlerini yaparak yayınlamaya hazır hale getirmesi gerekiyor. Böylece taslağa atmak mümkün duruma geliyor.

Instagram’da Yeni Özellik Nasıl Kullanılır?

Özelliği kullanmak isteyen kişilerin paylaşım ekranında içeriği hazırladıktan sonra yayınlama yerine taslağa kaydetme seçeneğini seçmesi gerekiyor. Böylece içerik taslağa kaydedilerek, daha sonra kullanım için hazır tutuluyor. Bu bakımdan daha sonra hemen paylaşacağınız içerikler için de taslağa kaydetme imkanından yararlanabilirsiniz. Güncellemeleri almak için uygulama mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi