"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iOS 10 Beta 4 Yayınlandı

Sedat | 1 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

İOS işletim sisteminin son versiyonu iOS 10 olurken, iOS 10 için beta 4 yayınlandı.

iOS 10 ile daha iddialı bir şekilde kullanıcılarına ulaşmak isteyen Apple, işletim sistemi güncellemelerini daha seri bir şekilde sunuyor. iOS 10 ile birlikte Eylül ayında kullanıcılara sunulacak olan Apple, şu anda beta denemelerini yaparken, iOS 10 için Beta 4 de yayınlanmış durumda. Final sürüme daha da yaklaşan Apple, Eylül ayından önce çalışmalarını tamamlamayı planlarken, beta sürümünü kullanabilen kullanıcılar Beta 4 güncellemesini de alabilecek.

iPhone, iPad ve iPod touch için şu anda iOS 10 beta denemeleri yapılabilir durumda. Bu bakımdan beta kaydı bulunan kişiler, bu cihazlarda beta kullanımını sağlayabilir.

iOS 10 Beta 4 Nasıl Alınır?

iOS 10 Beta 4 için kullanıcıların cihazlarının ayarlar bölümüne giriş yapması gerekiyor. Bu bölüme giriş yapıldıktan sonra ise en altta yer alan Yazılım Güncelleme seçeneği üzerinden güncelleme kontrolü ile güncelleme alınabiliyor.

iOS 10 Beta 4 ile birlikte müzik ve harita uygulamalarının yeni tasarımları görünüyor. Değiştirilen kilit ekranı, mesajlara dâhil edilen iMessage servisi gibi yeniliklerin yer aldığı iOS 10 Beta 4 böylece kullanıcılara daha iyi bir işletim sistemi sunuyor.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi