"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iOS 10 Finale Yaklaşıyor!

Sedat | 2 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Geçen ay düzenlenen WWDC 2016 etkinliğinde Apple şirketinin açıkladığı İOS 10 işletim sisteminin yeni beta sürümü yayınlandı.

Kullanıma sunulan İOS Beta 4 daha önceki beta sürümlerinde ortaya çıkan hataları gideriyor. İOS 10 Beta 4 güncellemesi kullanıcı deneyimini arttırmak için birçok performans iyileştirmesini de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca İOS 10 Beta 4 güncellemesi sadece 456.5 MB boyutunda yer kaplıyor.

Nasıl Yüklenir?

Yayınlanan sürümü yüklemek için öncelikle cihazın UDID kaydının olması gerekiyor. Cihazlarında UDID kaydı olan kullanıcılar Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, İTunes üzerinden yükleyebiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar doğrudan cihazda yer alan Yazılım güncelleme bölümünden de İOS 10 Beta 4 sürümünü yükleyebiliyorlar.

iOS 10 Beta 4 Güncellemesini Alan Cihazlar

İOS 10 Beta 4 güncellemesini: İPhone 5, İPhone 5c, İPhone 5s, İPhone SE, İPhone6, İphone 6s, İphone 6 Plus, İPad Air, İpad Air 2, İPad 1, İpad 2, İPad 3, İPad 4, İPad Mini 2, İPad Mini 3, İpad Mini 4, İPad Pro, 9.7 İnç İPad Pro, İPod Touch 5 ve İPad Touch 6 alıyor.

Belirtilen tüm cihazlarda yeni güncellemenin alınması mümkün. Fakat belirtildiği gibi kişilerin daha önceden kayıt yaptırmış olması gerekiyor. Böylece sorunsuz bir şekidle yeni işletim sistemi denenebilir ve kullanılabilir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi