"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iOS 10’da Siyah Ekran Hatası!

Sedat | 14 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iOS 10 güncellemesini almaya çalışan kişiler siyah ekran hatası ile karşılaştı.

Apple tarafından dün akşam itibari ile kullanıma sunulan iOS 10 için hataların yaşandığı belirtildi. Güncellemeyi almaya çalışan kullanıcılar tarafından yapılan açıklamalarda iOS 10 güncellemesi sırasında siyah ekran hatasının yaşandığı belirtilirken, bu sorun için çözüm de bulundu.

iOS 10 Siyah Ekran Sorunu Nasıl Giderilir?

iOS 10 için yapılan açıklamalarda kişilerin cihazı iTunes’a bağlayarak çözüm bulabileceği belirtilirken, bu çözümün işe yaramaması halinde Apple’dan destek alınması gerekecek. Siyah ekran hatası veren cihazların iTunes üzerinden erişilmesi ile birlikte hata giderilirken, kişiler tüm işlemlerini direk iTunes üzerinden de yapabilme imkanına sahip.

iOS 10 Yeni Bir Deneyim!

Güncellemelerde bazı küçük hatalar yaşansa da iOS 10 ile birlikte kullanıcıları oldukça iyi bir telefon deneyimi bekliyor. Yapılan açıklamalarda iOS 10 ile birlikte pek çok yeni özelliğin sisteme eklendiği ifade edilirken, bu ek ve yeni özellikler ile birlikte kullanıcıları daha iyi bir işletim sistemi karşılayacak. Bu bakımdan güncellemelere ilgi oldukça fazla. Fakat bu tür hataların yaşanması iOS 10 için ilk adımda önemli bir handikap yaratıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi