"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iOS 9.3.3 Güncellemesi Yayınlandı

Sedat | 20 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iOS işletim sisteminin iOS 9.3.3 versiyonu güncelleme ile sunuldu.

Apple tarafından iOS 10 işletim sistemi ile ilgili yapılan geliştirmeler büyük ilgi görürken, Apple iOS 9.3.3 ile birlikte 9 versiyonunu da desteklemeye devam ediyor. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda yeni işletim sisteminin de kullanıcılara sunulduğu belirtilirken,  yeni sistem ile birlitke daha iyi bir işletim sistemi güncellemeye çıkarıldı.

Performans geliştirmelerin yanı sıra pek çok hata düzeltmelerinin de yapıldığı sistemde, büyük bir gelişim sağlanmış durumda. iOS 9.3.3 ile birlikte iOS 9 versiyonuna desteğin sona ereceği de belirtilirken, bu konuda henüz kesin bir resmi acıkama yapılmamış durumda. Fakat önümüzdeki dönemlerde iOS 10 işletim sistmei kullanıma sunulacağından dolayı yeni güncelleme ile birlikte bundan sonraki süreçte iOS 10 için geliştirmelerin yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

iOS 9.3.3 Nasıl Yüklenecek?

iOS 9.3.3 güncellemesini almak isteyenler Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümünden kolay bir şekilde iOS 9.3.3 dosyalarını indirebilir.

Dün itibariyle yayınlanan iOS 9.3.3 güncellemesini alan modeller ise şöyle; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi