"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iOS’a Twitter Gece Modu Ne Zaman Gelecek?

Sedat | 14 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Geçtiğimiz ay içerisinde Twitter tarafından Android platformuna özel olarak gece modunun desteklendiği bir güncelleme yayınlanırken henüz güncelleme iOS işletim sistemi i

Twitter tarafından kullanıcıların daha iyi bir deneyim elde edebilmesi adına gece modu desteğinin sunulduğu açıklanırken geçtiğimiz ay içerisinde duyurulan bu gelişme ile birlikte yeni güncelleme sadece Android platformuna yönelik yapılmıştı. Android işletim sistemine sahip kullanıcılar yeni güncelleme sayesinde gece modunu kullanma imkanı elde ederken güncellemenin iOS işletim sisteminin olmaması aynı zamanda tartışmada yaratmıştı

iOS’a Ne Zaman Gelecek?

iOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanıcıların gece modunu özelliğini kullanmaması Twitter tarafından bir eksiklik olarak görülürken yapılan son açıklamalardan özelliklebeta kullanıcılarının yeni güncelleme sayesinde gece modu özelliğini kullanabileceği belirtildi.

iOS için önümüzdeki haftalarda güncellemenin yapılarak uygulamanın yeni versiyonunun sunulması beklenirken pek çok kullanıcı şu anda yeni özelliği test edemiyor. Android kullanıcılarının kullanmaya başladığı bu özelliğin iOS kullanıcılarına yönelik geliştirilmemesi ciddi bir açık olarak görülürken önümüzdeki günlerde yapılacak hamle ile birlikte bu konudaki eksiklik giderilebilir.

Android işletim sistemine sahip kullanıcılarının Google Play üzerinden yapacağı güncelleme işlemleri sayesinde Twitter uygulamasının son sürümüne sahip olması ve aynı zamanda gece modu gibi özellikleri de kullanabilmesi mümkün. Bu bakımdan sizler de Android işletim sistemi için uygulama güncellemesi ile bu imkandan yararlanabilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi