"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7 Az Satılabilir

Sedat | 20 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iPhone 7 ile ilgili bugün gündeme gelen haberlerde yeni telefon modelin çok fazla ilgi görmeyeceği iddia edildi.

Apple, uzun zamandan beri gündeme iPhone 7 modeli ile gelirken, bu model hakkında gündeme getirilen son iddialarda telefon modelinin çok ilgi görmeyeceği öne sürüldü. iPhone 7 için yapılan bu yorumlarda özellikle iPhone 7 modelinin çok fazla yeni bir özellik sunmadığı, tasarım açısından fark yaratmadığı nedeniyle kullanıcıların çok ilgisini çekmeyeceği ve bu nedenle de kullanıcıların iPhone 7 kullanımına sıcak bakmayacağı düşünülüyor.  

Anketler iPhone 7 Tutmaz Diyor

iPhone 7 için yapılan piyasaya araştırmalarında mevcut iPhone kullanıcılarının iPhone 7’ye ilgi göstermediği ortaya çıkarılırken, bu durum şimdiden Apple için riskli bir dönemin başlayacağını da gösteriyor. Zira son olarak iPhone SE modeli ile piyasaya giriş yapan ve kullanıcılardan yoğun bir şekilde eleştiri alan Apple’ın bu modelinde hata yapma lüksü yok. Üstelik ezeli rakibi Samsung’un ABD’de bile Apple’ı geçtiği bir dönemde iPhone 7 ile birlikte Apple’ın bu konuda eski durumuna dönmesi gerekiyor ve şu an gündemde yer alan haberler ile birlikte bu durumun yaşanmasının zor olacağı şimdiden görülüyor.

Resmen Tanıtılmadı!

iPhone 7 ile ilgili gündeme gelen haberler aynı zamanda eleştiri de çekti. iPhone 7’nin resmi olarak tanıtılmadan böyle bir anketin yapılmasının doğru sonuçlar doğurmayacağı belirtilirken, iPhone 7 için satış döneminin başlamasının ardından gerçek durumun ortaya çıkacağı ifade edildi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi