"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7 Jet Black Gecikebilir!

Sedat | 11 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple tarafından yapılan tanıtımlarda duyurulan iPhone 7 Jet Black için gecikmenin yaşanabileceği açıklandı.

iPhone 7 Jet Black modeli, en çok dikkat çeken modellerden birisi olurken, gösterilen ilginin fazla olması stok problemlerinin yaşanmasına yol açtı. iPhone 7 Jet Black için Apple tarafından yapılan açıklamalarda telefonun bazı pazarlarda stok sorunu nedeniyle geç gelebileceği belirtildi.

iPhone 7 Jet Black Heyecan Yarattı!

Farklı bir siyah tonunun kullanıldığı telefon, iPhone 7 ile birlikte çok daha iyi özleşmiş durumda. Tanıtımlarda yeni bir renk olarak lanse edilen iPhone 7 Jet Black, pek çok kişinin de seçimini bu yönde yapmasını sağladı. Konuyla ilgili elde edilen ilk bilgilerde ise bu kadar fazla ilginin olması sorunların yaşanmasına da yol açmış durumda. Öyle ki stoklarda diğer renk seçeneklerine göre iPhone 7 Jet Black daha çok ilgi çekmiş halde. Bu da mevcut stokların talebi karşılayamamasına yol açıyor.

Üstelik bu ilgi iPhone 7 Jet Black için yapılan açıklamaya rağmen devam ediyor. Apple yaptığı son açıklamalarda iPhone 7 Jet Black modelinin kolay çizilebileceği konusunda resmen bir itirafta bulunurken, kullanıcılar bu handikaba rağmen cihaza ilgi göstermeye devam ediyor.

Özellikle International Business Times'da yer alan haberler ile gündeme gelen bu stok sorunu, yakın kaynaklar tarafından da doğrulandı. Bu bakımdan iPhone 7 Jet Black için kullanıcıların biraz daha beklemesi gerekebilir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi