"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7 Plus 256GB İle Geliyor!

Sedat | 4 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iPhone 7 Plus modeli Eylül’de yapılacak tanıtımın ardından bugüne kadarki en yüksek kapasite olan 256GB ile satışa çıkacak.

7 Eylül tarihinde Apple, yeni iPhone modelini kullanıcılar ile buluşturacak. Uzun zamandan beri tanıtım tarihi beklenen yeni model için pek çok farklı iddia gündemde yer alırken, yeni telefon için kesinleşen bazı özellikler de bulunuyor. Buna göre yeni telefonda 256 GB depolama alanı da yer alacak. Bugüne kadar bu kadar yüksek bir kapasite tercih etmeyen Apple, yeni iPhone modeli ile birlikte bu konuda da iyileştirme yapacak.

Bu kapsamda iPhone 7 Plus modeli için kişiler 256 GB’lık depolama seçeneği ile çok daha iyi bir cihaza sahip olabilecek. iPhone 7 Plus modeli için en düşük depolama alanı 32 GB olurken, en yüksek de 256 GB olacak.  Bu bakımdan kullanıcılar depolama konusunda iPhone 7 serisi ile birlikte sorunu minimuma indirecek. Kutu içeriğine ulaşılan iPhone 7 Plus modelinin içeriğinde aynı zamanda iki önemli tanım da yer alıyor. "EarPods with Lightning Connector" ve "Lightning to Headphone Jack Adaptor" ifadelerinin yer aldığı kutuda, kullanıcılara önemli bir bilgilendirme yapılıyor. Bu tanımlar ile birlikte kişilerin hem Lightning bağlantılı kulaklık hem de farklı kulaklık kullanmak isteyenler için imkan olduğu belirtiliyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi