"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7 Plus Görüntülendi

Sedat | 20 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple tarafından geliştirilen iPhone 7 Plus modelinin çift kamerası ve dört farklı renkteki modeli ilk defa görüntülendi.

Uzun zamandan beri iPhone 7 modeli ile gündemde yer almayı başaran Apple tanıtıma çok az bir süre kala sızdırmaların önüne geçilmiyor. Piyasada oldukça büyük beklentiler yer alırken her gün farklı bir özelliği ve fotoğrafı sızdırılan iPhone 7’de son olarak iPhone 7 Plus modelinin çift kamerası ve aynı zamanda dört farklı renkteki görüntüsü sızdırıldı.  

Fotoğraflardan elde edilen bilgilerde yeni tasarımın çok daha gelişmiş olduğu fakat ana hatlarıyla Bir önceki modellerden ayrılmadığı görüldü. Yeni modellerdeki en çok dikkat çeken nokta anten bantlarının yer değiştirmesi. Geçtiğimiz günlerde iPhone 7 modellerinin koyu mavi ve siyah renkler ile gelmeyeceği gündeme getirilirken son sızdırılan fotoğraflarda da bu iddialar desteklenmiş durumda. iPhone 7 Plus modelinde yine klasik renkler olan gümüş, altın, uzay gri ve gül altın renkleri ile cihaz kullanıcılara sunulacak.

Aynı zamanda telefonun inceliği de dikkatlerden kaçmazken telefonda kulaklık girişinin olmayacağı da fotoğraflar da görülebilir. Bugün paylaşılan fotoğraflar ise şöyle;

Piyasada her ne kadar bu iddialar ve fotoğraflar yer alsa da Apple tarafından resmi olarak açıklanmadı. Bu nedenle fotoğrafların ve bilgilerin doğruluğu kesinlik taşımıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi