"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7 Üç Farklı Renkle Gelebilir

Sedat | 23 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iPhone için uzun zamandan beri renk konusunda farklı tartışmalar yaşanırken son yapılan sızdırmalarda iPhone 7, üç farklı rengi ile görüldü.

iPhone 7 için ilk dönemlerde gelen bilgilerde telefonun farklı renk seçenekleriyle sunulacağı belirtilmişti. Fakat daha sonra yapılan ve geçtiğimiz hafta içerisinde paylaşılan fotoğraflarda iPhone 7’nin klasik renkleri ile kullanıcılara ulaşacağı belirtildi.

Farklı iddialar kullanıcıların kafasında pek çok farklı soru işareti yaratırken konu ile ilgili son paylaşılan fotoğraflarda iPhone 7 üç rengi ile görüntülendi. Yapılan paylaşımların iPhone 7 olduğu ile ilgili güçlü iddialar yer alırken bu konuda pek çok kullanıcı paylaşılan fotoğraflara ilgi gösterdi.

Tasarımı Nasıl?

iPhone 7’nin tasarımı hakkında da fotoğraflardan bilgi almak mümkün olurken yapılan incelemelerde tasarım açısından çok ciddi farkların olmayacağı görüldü. Bu bakımdan iPhone modellerinin benzer bir modeli iPhone 7 için geliştirilirken telefonda en ciddi fark anten bantlarının farklı yerlerde konumlandırılması.

iPhone 7’nin kamerası için çift kamera dışında herhangi bir farkın olmadığı görülürken bu konuda özellikle kameranın yükseltildiği tahmin ediyor. Gül rengi, gümüş ve koyu gri renk seçenekleri ile görüntülenen iPhone 7’nin bu bakımdan 4 olan renk seçeneğinin de 3 olacağı iddia edildi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi