"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7 ve Apple Watch Ön Siparişe Çıktı

Sedat | 10 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple’ın son etkinliği ile duyurulan iPhone 7 ve Apple Watch için ön sipariş dönemi başladı.

Apple’ın son etkinliği ile duyurulan iPhone 7 ve Apple Watch için ön sipariş dönemi başladı. İşte yeni cihazların satış süreçleri ile ilgili detaylar.

Apple tarafından düzenlenen etkinlik ile birlikte yeni iPhone modelleri ve akıllı saat tanıtımı yapılırken, cihazlar için Apple resmi internet sitesi üzerinden resmi ön sipariş dönemi de başlatılmış oldu. Ön sipariş verebilecek kullanıcılar, dağıtım tarihi itibari ile ilk olarak iPhone 7 ve Apple Watch kullanma imkanı elde edebilecek.

iPhone 7 ve Apple Watch Ön Sipariş Fiyatları Ne Kadar?

iPhone 7 ve Apple Watch için ön sipariş vermek isteyen kişilerin iPhone 7 için 649 Dolar gibi bir ücret ödemesi gerekir. iPhone 7 Plus modelinde etiket fiyatı biraz daha artarken kullanıcıların Plus modeli için 760 Dolar ödemesi gerekiyor. Apple Watch için ise 369 dolardan başlayan etiket fiyatları geçerli. Paslanmaz çelik ve seramik kaplama gibi ek özellikler isteyenler ise 1.249 Dolara kadar ödeme yapabilecek.  Şu anda ön sipariş ile birlikte kullanıcılara sunulan iPhone 7 ve Apple Watch modelleri Ekim ayı itibari ile tüm pazarlarda dağıtıma girmiş olacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi