"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7’de hızlı şarj sürprizi

Sedat | 16 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iPhone yeni modeli ile ilgili gündeme gelen son bilgilerde telefonda hızlı şarj teknolojinin kullanılacağı belirtildi.


Eylül ayında tanıtımı yapılacak iPhone 7’nin görücüye çıkmasına çok az bir süre kala telefon ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Telefon modeli ile ilgili gündeme gelen son bilgilerde hızlı şarj özelliği yer alacağı belirtilirken bu özellik sayesinde iPhone 7 önceki modellerine göre çok daha hızlı bir şekilde şarj edilebilecek.

Hızlı Şarj!

Bugüne kadar iPhone 7 ile ilgili paylaşılan bilgilerde hızlı şarj teknolojisi ile ilgili herhangi bir detay belirtilmezken önceki modellerde yer alan standart özelliklerin telefonda kullanılacak tahmin ediliyordu. Fakat paylaşılan son bilgilerde Apple tarafından bu konuda kullanıcılara bir sürpriz yapılacağı ve sistemin daha da iyileştirileceği belirtildi.

iPhone modellerinde şarj hızının yavaş olması pek çok kullanıcı tarafından eleştirilirken bu konuda Apple tarafından yapılacak iyileştirmeler kullanıcıların memnun olmasını sağlayacak ve cihazları çok daha etkili bir hale getirecek. Bu konuda pek çok marka özel olarak çalışmalarını sürdürürken iPhone modellerinde bu gelişmeyi oldukça geç bir şekilde kullanıcılara sunan Apple çoğu zaman eleştiri almıştı.

 

Gündeme gelen bilgiler şu an için Apple tarafından onaylanmasa da iddialar çok yakın kaynaklar tarafından piyasaya sunulmuş durumda. Bu bakımdan Eylül ayında yapılacak tanıtımlarda Apple için hızlı şarj teknolojisini görmek sürpriz olmayacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi