"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7'nin Gece Çekimi Nasıl?

Sedat | 14 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple, iPhone 7'nin gece çekimlerinde başarılı olduğuna dair bir video yayınladı.

Apple, daha önceki modellerine göre üst düzey kamera özelliği sunan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile gövde gösterisi yapmaya devam ediyor. Bu defa gece çekimlerinde başarılı olduğunu yansıtan bir video yayınladı. Daha düşük diyafram genişliğine sahip yeni telefonları daha fazla ışık alma özelliğine sahip. 

 

Hatırlayacağınız üzere daha önce gerçekleşen gece çekimlerinde başarılı olan isim Samsung olmuştu. Ancak Apple, yayınlamış olduğu reklamda Samsung'un tahtına oturduğunu resmenilan etti. 16 MP çözünürlüklü f/1.8 diyafram açıklığına sahip iPhone 7'nin videosu görülemeye değer.

Bir film setindeki o muazzamlığa ulaştıracak video fazlasıyla dikkat çekici. Doğrusunu söylemek gerekirse Apple'ın bu görüntüler üzerinde herhangi bir değişiklik yapıp yapmadığı tam olarak bilinmiyor. Fakat Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile Samsung'u gölgede bırakacak bir kamerasının olduğunu inkar etmek mümkün değil. 

Sürekli olarak bir rekabet içerisinde olan Samsung ve Apple'ın dışında Google, yeni akıllı telefonu Pixel'i tanıtırken eşsiz bir kamera ile geleceğini duyurmuştu. Bununla beraber bu yıl kamera açısından Google Pixel bir adım önde başlayacak gibi.

Apple'ın yayınladığı muaazam videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi