"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7’ye Apple Pencil Desteği Gelebilir

Sedat | 7 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Bugün gerçekleştirilecek iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımı öncesinde cihazlar için yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Akıllı telefon sektörünün en önemli markalarından birisi olan Apple, iPhone 7 ile birlikte sahalara yeni bir dönüş yapacak. Yeni tanıtım öncesinde en çok merak edilen detaylardan bir tanesi telefonlarda yer alacak özellikler olurken, yeni iddialarda Apple Pencil konusunda da önemli bilgiler paylaşıldı. Öyle ki gündeme getirilen iddialarda yeni modellerin Apple Pencil desteği de alacağı belirtildi. Bu bakımdan Samsung tarafından piyasaya sunulan Note serisinde olduğu gibi iphone için artık kalemli kullanım mümkün olabilir.

Bu konudaki en önemli kaynaklar ise Apple CEO’su Tim Cook. Cook tarafından yapılan önceki açıklamalarda marka tarafından geliştirilen kalemin, iPad ve iPhone için mükemmel bir kullanım sunacağı ve herkesin bu özelliği seveceği belirtilmişti. Bu bilgilere dayandırılan son gelişmelerde Apple Pencil ile birlikte iPhone’da önemli bir yeniliğin yapılacağı iddia edildi.

Bu akşam TSİ 20.00’da başlayacak etkinlik ile birlikte bu konudaki kesin durum da görülebilecek. Bu açıdan Apple Pencil ve gündemde yer alan diğer iddiaların da doğruluğu tanıtım ile birlikte görülmüş olacak. Fakat Apple Pencil için Apple’ın bir hamle yapması, Apple’ı şimdiden kullanıcılar nezdinde yenden zirveye taşıyor

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi