"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone 7'ye Şeffaf Kılıf!

Sedat | 3 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Tasarımda değişiklik yapmayan Apple, şeffaf kılıflara yöneldi...

Kullanıcıların iPhone 7 modelinde değişiklik yapmasını istediği Apple, telefonu kılıf olarak kullanarak bir sunum hazırlamış ve herkesi üzmüştü. Ancak bu sorunu ortadan kaldıracak iPhone 7 kılıfları geliyor. Bundan sonra istedğiniz değişikliği bir nebze de olsa giderebileceksiniz.

Önceki serilerinde yani iPhone 3, iPhone 4, iPhone 5 ve iPhone 6 ile tasarım da  değişiklik sunan Apple, beklenmedik bir şekilde iPhone 7'de sabit kaldı. Seneye 10. yılını kutlayacak olan Apple, büyük değişikliğini yeni iPhone modeline saklıyor. Fakat iPhone 7'deki sabit durum kullanıcıları tarafından hoş karşılanmıyor. 

Sizler için seçmiş olduğumuz iPhone 7 kılıfları şık bir tasarım sunmasıyla berbaer aynı zaman da telefonunuzu koruyacacak. Siyah, simsiyah renklerinin yanı sıra küçük tasarımyla değişim içerisine girebilirsiniz.

Peki iPhone 7 Kılıflarının Fiyatları Ne Kadar?
Yutdışında 20 ile 40 $ olarak değişiyor. Ancak kılıfların piyasadaki telefonları korumaya yönelik kılıfların 1 dolarlık kılıflardan farklı olduğunu söylememiz mümkün. Buna ek olarak düşmelere karşı TPU sert yapısıyla beraber koruma sağlıyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi