"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

iPhone İçin En İyi Fitness Uygulamaları

Sedat | 2 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iPhone kullanıcıları için geliştirilen fitness odaklı uygulamalar ile kullanıcılar artık daha kolay formlarını koruyabiliyorlar.

iPhone kullanıcıları için geliştirilen fitness odaklı uygulamalar ile kullanıcılar artık daha kolay formlarını koruyabiliyorlar. İOS cihazlar ile uyumlu uygulamalar İphone, İpad ve Apple Watch cihazlarda kullanılabiliyor.

ClassPass

Tek başına spor yapmaktan sıkılan kullanıcılar için geliştirilen bu uygulama da kullanıcılar uygulamada yer alan istediği dersi seçip rezervasyon yaparak istedikleri zaman o derse ulaşabiliyorlar.

Komoot

Bu yazı dışarıda geçirecek kullanıcılar için hazırlanan uygulama da Komoot kullanıcıların offline haritalar, sokak sokak sesli yol tarifi ve sürekli durumu güncelleme ile kullanıcıların ne kadar uzaklaştığını ve ne kadar yolu kaldığı hakkında bilgi veriyor. Ayrıca uygulama Apple Watch kullanan kullanıcıları yakın güzergahta yer alan tırmanış, bisiklet rotaları ve dağ bisikleti yollarına ilişkin bilgilendirme yapıyor.

Record by UA

Record by Under Armour uygulaması İphone ve Apple Watch cihazları olan kullanıcılara profesyonel bir antrenman imkanı sunuyor. Uygulama kullanıcıların hedeflerine ulaşabilmeleri için uyku, fitness, aktivite ve beslenme durumlarını takip edip sürekli kullanıcılara bilgilendirme de bulunuyor.

Fitness çalışmaları ile ilgilenen kişiler, bu uygulamalar uygulama market üzerinden kolay bir şekilde indirerek kulllanmaya başlayabilir. Her biri kendi alanında oldukça iddialı olan bu programlar sayesinde kişiler, işlerini daha da kolay hale getireceği gibi tüm çalışmaların kayıt altına alınması da sağlanabilir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi