"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

İşte iPhone 7 Tanıtım Tarihi

Sedat | 30 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iPhone 7 için Apple tarafından davetiyelerin gönderilmeye başlanması ile birlikte tanıtım tarihi de kesinlik kazanmış oldu.

Eylül ayı içerisinde tanıtım yapacağı bilinse de tarih konusunda soru işaretlerin olduğu iPhone 7 tanıtımı için kesin bilgiler geldi. Gelen son bilgilerin Apple kaynaklı olması tüm soru işaretlerini de giderirken, 7 Eylül tarihinde yeni modellerin tanıtılacağı öğrenildi.

Davetiyeler Gidiyor!

iPhone 7 tanıtım etkinliğine katılım gösterecek kişilere Apple tarafından özel olarak davetiyeler gönderilirken, bu konuda iPhone 7 içim 7 Eylül’de görüşürüz ifadeleri kullanıldı. 7 Eylül gecesi San Francisco’da düzenlenecek tanıtım etkinliği ile birlikte uzun zamandan beri gündemde yer alan iPhone 7 iddiaları da sonlanmış olacak. Tanıtım gününde yapılacak tanıtımlar ile birlikte telefonun hangi özelliklerde olacağı da öğrenilecek ve bu bakımdan Apple, iPhone 7 için tüm soruları yanıtlayacak.

Tanıtımda Neler Olacak?

iPhone 7 tanıtımı için gelen ilk bilgilerde farklı cihazların da tanıtımda yer alacağı belirtildi. Bu bakımdan yeni iPhone modelinin yanı sıra etkinlikte yeni bir iPad, mac ya da Apple Watch 2 görebiliriz.

Yeni tanıtım tarihinin belli olması bile birlikte yeni bir heyecan da başlarken,şimdiden canlı etkinlikler için hazırlıklar dahi yapılmaya başlanmış durumda.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi