"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

İşte Sony Xperia XR ve X Compact

Sedat | 26 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Sony, Xperia XR ve X Compact modelleri ile birlikte piyasaya giriş yapmaya hazırlanırken, gelen son bilgilerde telefonların özellikleri paylaşıldı.

Mobil sektörün önemli markaları arasında yer alan Sony, yeni modelleri ile birlitke mobil sektörde yeniden yer alacak. Yeni modellerin isimlerinin Sony Xperia XR ve X Compact olacağı uzun zamandan beri bilinirken, gelen son bilgilerde telefonların özellilkleri de paylaşıldı.

Evan Blass Paylaştı

Yeni modellerin özellikleri ile ilgili bilgiler Twitter üzerinden Evan Blass tarafından paylaşılırken, paylaşım ile birlikte pek çok soru işareti de giderilmiş oldu. 

Xperia XR Özellikleri Neler?

5.2 inç ekran

Snapdragon 820 yonga seti

4GB RAM

Lazer otofokus 23MP dual led flaşlı arka kamera

13 MP ön kamera

USB Type-C

Xperia X Compact Özellikleri Neler?

4.6 inç ekran

Snapdragon 820 yonga seti

3GB RAM

2.700 mAh

USB Type-C

IFA’da Tanıtılacak!

Yeni cihazlar için şu anda beklenti IFA etkinliğinde tanıtımlarının yapılması. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde başlayacak IFA ile birlitke pek çok marka gibi Sony de yeni cihazları ile birlikte boy gösterecek. 1 Eylül’de başlayacak fuar Almanya’da düzenlenecek. Bu bakımdan özellikle Eylül ayı mobil sektörde oldukça hareketli geçecek. Sony’nin yanı sıra Apple gibi pek çok marka da yeni cihazlarının Eylül ayı içerisinde sunacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi