"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

İyi.net’in size kazandırdıklarını merak ediyor musunuz?

Sedat | 18 Nisan 2013 0 yorum Süre: 3 dakika

Günümüz teknolojisinde internet bizlere aldığımız ya da almayı planladığımız ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi sunabilmektedir. Hatta gelişen teknoloji sayesinde artık yerimizden kalkmadan aradığımız her şeyi internetten sipariş vererek evimizin konforunda alışveriş yapmanın tadını çıkarabiliyoruz. Hal böle olunca birçok marka, ürün, model ve özellik arasında kalarak hangi markanın ya da modelin bizim için en iyisi olduğuna karar veremiyoruz. Kafamızda oluşan birçok soru bizi yanlış tercihler yapmaya sürükleyebiliyor. Aldığımız üründen memnun kalmadığımız da ise verdiğimiz paralar ve emekler boşa gitmiş oluyor.

İşte böyle durumlarda size yardımcı olmak için varız.

İyi.net olarak aradığınız her türlü ürünü bulabilmeniz adına cep telefonu,bilgisayar,fotoğraf makinesi, beyaz eşya, anne bebek gibi kategorileri sizin için bir araya getirdik. Bir ürün alacağınız zaman kafanıza takılan soru işaretlerine cevap bulabilmeniz için bütün kategorilerdeki ürünlerin özelliklerini, detaylı fotoğraflarını ve kullanıcı deneyimlerini sizin için ekledik.

Ürünle ilgili özellikler ve fotoğraflar benim için yeterli değil diyenlerden misiniz?

Sosyal alışveriş rehberi iyi.net adından da anlaşılacağı gibi sosyal bir sitedir. Ürün özellikleri ve fotoğrafları dışında kullanıcı deneyimleri, yorumları ve iyimetre puanları sayesinde aradığınız ürüne bir adım daha yaklaşma şansına sahip olursunuz. Ayrıca sizde kullandığınız ürünler hakkında ürün incelmeleri yaparak diğer kişilerin en iyisini bulmasına yardımcı olabilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soruyu iyi.net forum sayfasında sorarak cevabını öğrenebilir hemde yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

İyi.net sayesinde;

Yaptığınız her inceleme, her kullanıcı yorumu insanların aradığı ürüne biraz daha yaklaşmasını ya da istemediği bir ürünü alarak mağdur olmasını engeller. Böylece hem sosyalleşirken hem de insanların doğru tercihleri yapmalarına olanak sağmış olursunuz. Böylece doğru ürüne ulaşmaya çalışan birçok kişiye yardım ederken kendinizi de mutlu hisseder ve iyi insanların arasına katılmış olursunuz.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi