"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

İyi.net’te sosyalleşmek ...

Sedat | 16 Nisan 2013 0 yorum Süre: 2 dakika

İyi.net olarak ürün tanıtımlarından ziyade bizim için önemli olan ‘’insan’’dır. İyi.net’i diğerlerinden ayıran en önemli fark budur. Zaten sosyal platform dediğimiz zaman sizin de aklınıza bir şeyler paylaşmak gelmiyor mu? 

Bir ürün alacağımız zaman hangimiz ‘’ Acaba kullanışlı mı? ‘’ veya ‘’ Bir arkadaşım almıştı. Acaba memnun mu ?’’  diye sormuyor ki?  Mutlaka bir araştırma yapmanız gerekiyor. İşte tam da bu noktada iyi.net olarak devreye giriyoruz.

 İnsanlarda paylaşma bilinci yaratmayı yani ‘’iyi insan’’ olmayı hedefliyoruz. İyi insan olurken aynı zamanda sosyalleşmenizi de sağlıyoruz.  Bunu nasıl mı yapıyoruz? Çok basit… Ürünlere yorum yapıp deneyimlerinizi paylaşabilir, forumda merak ettiğiniz soruları sorarak ürünler hakkında bilgi alabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı takip edebilir, onlarla sohbet edebilir, arkadaşlarınızın hangi ürünleri kullandığını öğrenebilir ve bu ürünler hakkındaki yorumlarını okuyabilirsiniz. Yani bu platforma bir bilgi alışverişi sitesi diyebiliriz.

Bir ürün aldınız ve çok memnun kaldınız. Herkese tavsiye etmek,  ürünün güzelliklerinden bahsederek insanlara yardımcı olmak istiyorsunuz ya da memnun kalmadığınız, keşke almasaydım dediğiniz bir ürün hakkında deneyimlerinizi paylaşarak diğer insanların maddi zarara girmesini, hayal kırıklığı yaşamasını engellemek istiyorsunuz.  Kısacası ‘’yardımlaşmak’’ ve ‘’iyi insan’’ olmak istiyorsunuz. O zaman en doğru yerdesiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi