"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Jessica jones'un 3.Sezonu Onaylandı!

Sedat | 13 Nisan 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Jessica Jones'un üçüncü sezonu şimdiden netleşti. Fakat Marvel ve Netflix rasındaki çatışmanın nasıl çözüleceği merak ediliyor...

Netflix, Jessica Jones'un başarılı bir dizi olacağına çok güvenmişti. Netflix'in bu güveni boşa çıkmadı ve Jessica Jones, 2015 Kasım ayında yüksek izlenme oranlarına ulaştı.

Aradan 2.5 yıl geçti ve Jessica Jones'un ikinci sezonu, 8 Mart'ta bütün bölümleriyle yayınlandı. Jessica Jones 2.5 yıllık aradan sonra Defenders projesine de dahil oldu. Defenders'ta Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist gibi isimlerle beraber çarpıştı.

Jessica Jones 3.sezonda da Netflix'teki yerini alacak. Bunu bizzat serinin yıldızı Krysteb Ritter açıkladı. Ancak serinin kesin dönüş tarihini duyurmadı.
Ancak olayın bir de Marvel kanadı var. Disney-Marvel ortaklığı Daredevil ve Jessica Jones gibi karakterlerin artık yuvalarına dönmelerini istiyor. Yine de Netflix, Jessica Jones'u bir sezon daha yayınlama hakkına sahip.

Söylentilere göre, Netflix ve Marvel aralarını Marvel sinematik evreninde bulacak ve Jessica Jones karakteri beyaz perde de görünecek. Jessica Jones TV serisinde Krysten Ritter, Rachael Taylor ve Matrix üçlemesinden tanıdığımız Carrie-Anne Moss gibi isimler yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Melissa Rosenberg üstleniyor. Yönetmenlik koltuğunda ise 10'dan fazla isim oturdu ama bu isimlerin en popüleri S. J. Clarkson'dı

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi