"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Kablolu Kulaklığınızı Kablosuza Çevirmek İster Misiniz?

Sedat | 16 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Danimarka'lı kulaklık üreticisi AIAIAI, üretmiş olduğu TMA-2 için Wireless band geliştiriyor. Bu sayede tek bir band ile kablosuz kulaklık elde edebileceksiniz.

AIAIAI, öncesinde modüler yapılı TMA-2 serisi ile çok beğenilmiş ve oldukça ses getirmişti. Tam anlamıyla profesyonel üretimler yapan firma, geçtiğimiz yıl TMA-1 serisini iyileştirerek TMA-2 olarak sunmuştu. Dilerseniz modüler yapısı ile göz dolduran TMA-2 serisine göz atalım. 

TMA-2 serisinde; kullanıcılar kulaklıklarını diledikleri gibi konfigüre edebiliyor. Yani TMA-2 ile dilerseniz bass ağırlıklı dilerseniz dengeli midleri olan kulaklık dilerseniz de tiz ağırlıklı bir kulaklık yapabiliyorsunuz. Şimdilerde ise bu yapıyı göz önünde bulundurarak kablolu kulaklığı kablosuz kulaklığa dönüştürecek band üretimini yaptığını hem duyurdu hemde bağış topladı.
 
H05 adıyla gelecek olan band sayesinde farklı konfigüreler sonucu oluşturulmuş tüm TMA-2 serisi kulaklıklar birer kablosuz kulaklığa dönüşüm sağlanacak. Bluetooth 4.2 bağlantıya AptX-HD codec, Op-Amp ve USB-C porta sahip olan H05 band, 16 saat müzik keyfi sunuyor. Akıllı band sadece 2 saat içerisinde şarj oluyor. 300,000 Norveç kronu toplamayı hedefleyen AIAIAI şimdiden 440.000 Norveç kronu'ndan fazla bağış toplamayı başardı.

 

 

 

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi