"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Kahraman Polisimiz Fethi Sekin'in Facebook Hesabı Anı Profili Oldu!

Sedat | 6 Ocak 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Facebook'un hayatını kaybeden kişiler için düşünülen güzel hizmet olan "Anıtlaştırılmış Profil" bu defa kahraman şehidimiz Fethi Sekin için yapıldı.

Türkiye'yi derinden sarsan, İzmir'i 5 Ocak Perşembe günü kana bulayan hain saldırıda yaşamını yitiren Elazığ Baskil doğumlu Fethi Sekin için anı profili hazırlandı. İzmir Adliyesi'nde yapılması planlanan kalleşçe saldırıyı fark eden polis Fethi Sekin, olayı fark edip beylik tabancasıyla 3 teröriste karşı tek başına savaştı. Saldırının daha fazla büyümemesi ve vatandaşların zarar görmemesi adına kendini siper eden kahraman polis Fethi Sekin, ne yazık ki hayatını kaybetti. 

Şehit haberlerinin bu denli artıyor olmasından duyduğumuzun müthiş acının elbette ki tarifi yok. Minnetle anacağımız kahraman şehidimiz Fethi Sekin, bugün İzmir Adliyesi'ndeki anma töreni sonrası ebedi yolculuğa uğurlandı. Aynı zamanda Facebook’un vefat eden kişiler için geliştirdiği "Anıtlaştırılmış Profil" hizmeti de devreye sokulan cesur şehidimizin profili artık "Fethi Sekin Anısına" şeklinde gösteriliyor. Bir şehit daha vermiş olabiliriz ama birlik içerisinde olduğumuz sürece hiçbir hain saldırı Türk milletini yıkmayacaktır. 

Canını hiçe sayarak ve geride ailesini bırakacağını bile bile yılmadan mücadele eden Fethi Sekin'in Facebook profiline giriş yaptığınızda "Fethi'yi sevenlerin, kendisini anmak ve birlikte geçirdikleri güzel anları hatırlamak için profilini ziyaret ederek teselli bulacağını umuyoruz." şeklinde bir uyarı sunan Facebook profilinin görünüşe göre Facebook hesap varisi olan bir kişi tarafından yapılmış. 

TeknoPort Ailesi olarak Fethi Sekin başta olmak üzere tüm şehitlerimize ALLAH'tan rahmet diliyoruz. Umarım, bu son verdiğimiz şehittir ve inşAllah hiçbir annenin yüreği bir daha yanmaz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi