"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Kaos2 5 Ağustos'ta Başlıyor!

Sedat | 2 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Kaos2 adı verilen yeni RPG oyunu Türkiye’de de 5 Ağustos tarihi itibari ile oyun severlere açılıyor.

Uzakdoğu’nun konu edindiği Kaos2, yeni heyecan arayan oyunculara 5 Ağustos tarihi itibari ile alternatif olacak. RPG olarak adlandırılan ve rol yapma oyunları arasında yerini alacak Kaos2, çok daha geliştirilmiş bir versiyonu ile sunulacak. Bu bakımdan kişilerin Kaos2 ile birlikte geniş bir eyalet üzerinde birbirlerine karşı mücadelesi oyuna sahne olacak.

Kaos2’de Neler Var?

Piyasadaki pek çok RPG oyunu ile benzer özelliklere sahip olan Kaos2, binek hayvanları, zindanları, kervan savaşları gibi pek çok özelliği barındırıyor. Günün tüm anlarında özel etkinliklerin olacağı Kaos2, böylece oyuncuların sürekli heyecanlı bir oyun oynamasını sağlayacak.

Şu an için oyuncular Kaos2 resmi internet sitesi üzerinden kayıt yaparak, 5 Ağustos gününde direk oyuna girebilme imkanına sahip. Bu açıdan kişilerin oyun oynaması için şimdiden imkan yaratılmış durumda.

Kaos2 Sınıfları Nelerdir?

Kaos2 oynamak isteyen kişilerin oyuna giriş ekranında yeni bir karakter yaratması gerekirken, karakter ekranında ilk olarak Gök Büyücü, Muhafız, Kızıl Büyücü, Şifacı ve Dövüşçü sınıflarından birini seçmesi gerekiyor. Seçimin ardından yaratılan karakter ile oyuna dahil olunurken, çeşitli canavarlarla yapılacak kavgaların sonunda Kaos2 karakterinin güçlenerek diğer oyunculara karşı mücadele verilmesi gerekiyor. Kaos2 piyasaya sunulduktan sonra detaylı incelemeler yapılarak oyun hakkında bilgi almak da mümkün olacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi