"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Karşınızda 299 Dolarlık Tasarım Kitap!

Sedat | 15 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple'ın 20 yıllık tasarım hikayesini anlatmış olduğu kitap görüntülendi. Yalnız bu kitaba sahip olmak için 299 Doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Teknoloji devi Apple, çoğu zaman yapmış olduğu tasarımlarla çoğu zaman ise teknoloji dünyasının nabzını değiştirecek ürünler ile gündeme geldi. Ortaya koymuş olduğu tüm ürün yelpazelerinde tasarım ön planda tutulmuştu. Dizayna bir hayli önem veren Apple, firmaya ait 20 yıllık çalışmaları bir kitapta topladı.

Kitap içerisinde Apple ürünlerinin tümüne rastlamak mümkün. Aynı zamanda karşılaşacağınız bir başka nokta ise ünlü film yönetmeni Andrew Zuckerman'ın ürünlerin fotoğraflarını çekmiş olması. İki farklı şekşlde satışa sunulacak olan kitapların bedeli oldukça cep yakıyor.

0.20 x 12.75 inç boyutlarındaki tasarım kitabı 199 dolara, 13.00 x 16.25 inç kitap ise 299 dolara satışa sunulacak. 450 adet fotoğrafın yer alacağı kitap yarından itibaren; Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Avustralya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Kore ve Tayvan ülkelerindeki Apple Store'lardan satın alınabilecek. Yaklaşık 1.000 TL değerinde olacak olan Apple tasarım kitabının ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağına dair henüz bir bilgi yok.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi