"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Karşınızda Kavisli Ekrana Sahip iPhone 8 Edge Konsepti!

Sedat | 17 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple'ın merak konusu olan yeni telefonu iPhone 8'in kavisli ekran versiyonunun nasıl olacağını merak edenler için hazırlanan konsept ve video haberimizde...

2017 yılında gelmesi muhtemel olarak görünen ve kullanıcılar tarafından çokca beğenilen akıllı telefon iPhone 8, Apple’ın son amiral gemisi özelliğini taşımasından dolayı birçok yenilik içerisinde geleceği konuşuluyor. Apple 10. yılın şerifine şimdiye kadar hiçbir telefonuna sunmadığı özellikleri bu cihazda bütünleştirmeyi hedefliyor.

Peki iPhone 8 Edge Hangi Özelliklere Sahip Olacak?

Hatırlayacağınız üzere iPhone 8 için şuana kadar birçok tasarımcı farklı konseptler yayınladı. Tabii bu konseptler bizleri daha da heyecanlandırdı. Fakat sizlere bu haberde göstereceğimiz iPhone 8 konsept tasarımı, daha çok Apple’ın akıllı telefonlar için aldığı patent ve belgeler göz önünde bulundurularak hazırlanmış.

iPhone 8 için gelen sızıntı ve söylentilerden biri de, kavisli OLED ekrana sahip olacağı yönündeydi. Bu nedenden dolayı doğrulamak için hazırlanmış konsept içerisinde metal kasayı çevreleyen cam ekran göreceksiniz. Apple bu tasarımın içerisinde kullanışlı birçok özellik ve uygulama sunabilir.

Bu konsept üzerinde sağlanan özelliklerden dört hoparlör sanal 3D ses teknolojisi, ön kameraya entegre retina tarayıcı gibi bazı hayal özelliklerde mevcut.  Ayrıca beklenen özellikler arasında, AMOLED ekran paneli parmak izi ile ve 3D Touch özelliği menü düğmesi ile entegre edilecek. Bunlarla beraber bir sonraki iPhone, modelinin yüksek DSLR kameralara sahip olması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi